Joomla Update Desk

update day80% stron internetowych opartych na Joomla jest nieaktualne, przez co są podatne na ataki hakerskie. Na świecie w ten sposób hakowanych jest średnio 30 000 stron dziennie. Głośny przykład Panama Papers doskonale pokazuje jakie mogą być konsekwencje włamania na nieaktualizowaną stronę www dla właściciela strony, jego klientów i użytkowników.

Dlatego podczas V JoomlaDay Polska w Gliwicach chcemy pomóc Wam zaktualizować strony www, za które odpowiadacie. Wspólnie z Perfect Dashboard - twórcami oprogramowania do zarządzania stronami www - zorganizujemy Update Desk, gdzie eksperci bezpłatnie pomogą Wam poprawnie zaktualizować Joomla i doradzą jak zrobić to w maksymalnie bezbolesny sposób.

“JoomlaDay Polska Update Desk powered by Perfect Dashboard” to okazja, aby wspólnie z ekspertami i specjalistami od Joomla:

  • zaplanować procedurę aktualizacji
  • zrobić i zweryfikować kopie zapasową (teraz i w przyszłości)
  • nauczyć się jak oszczędzić czas przy aktualizacji dzięki automatyzacji
  • poznać metody testowania strony po aktualizacji
  • naprawiać ewentualne błędy na stronie wynikłe po aktualizacji

Wspólnie podczas V JoomlaDay Polska, chcemy zaktualizować przynajmniej 100 stron www i pokazać, że społeczność Joomla w Polsce na serio podchodzi do bezpieczeństwa stron internetowych.

 

Kup bilet na JoomlaDay już dziś

 

Przyjedź do Gliwic 24-25 września i skorzystaj z darmowej pomocy ekspertów. Przyczyń się do budowania pozytywnego wizerunku Joomla.

Do zobaczenia na JoomlaDay Polska 2016 przy Update Desk!