Certyfikat Administratora Joomla!

Certyfikacja Joomla!

Zdobądź Certyfikat Administratora Joomla!

Bardzo miło nam poinformować, że podczas JoomlaDay Polska 2016 w Gliwicach po raz pierwszy w Europie odbędzie się Egzamin Certyfikujący
dla Administratorów Joomla!.

Egzamin zawiera 60 pytań i trwa 90 minut. Zostanie przeprowadzony w Dniu Biznesu (24.09.2016) w godzinach 15:00 - 16:30. Opłatę egzaminacyjną w kwocie 35$ przyjmuje organizator egzaminu - Fundacja PCJ. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwał będzie Richard van Tilborg, reprezentant Joomla! Certification Marketing Team z Holandii. Sala egzaminacyjna będzie wyposażona w komputery z dostępem do internetu.

 

Czas trwania egzaminu

Egzamin będzie się składał z 60 pytań i trwa 90 minut. 80% poprawnych odpowiedzi gwarantuje zdanie egzaminu.

Miejsce egzaminu

Egzamin zostanie przeprowadzony w Dniu Biznesu (24.09.2016) w godzinach 15:00 - 16:30

Opłata za egzamin

Koszt egzaminu to 35$. Opłatę będzie można uregulować u organizatora egzaminu (więcej informacji otrzymają Państwo po zgłoszeniu swojego udziału w egzaminie).

Język egzaminu

Egzamin odbywa się w języku angielskim.

Zgłoś się i zdobądź Certyfikat Administratora Joomla!

W egzaminie może wziąć udział każdy uczestnik JoomlaDay Polska, który dodatkowo wyśle zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dowiedz się więcej o certyfikacji

Więcej informacji o programie Joomla! Certification Program znajdziesz na joomla.pl oraz na certification.joomla.org

 

Posiadam już bilet na JoomlaDay!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.