Prelegenci

Bartosz Sałach

Bartosz Sałach

http://www.bartoszsalach.pl/

Administrator stron na CMS, grafik komputerowy, freelancer, wrdożeniowiec. Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki na kierunku grafika komputerowa i techniki multimedialne. Pracował w sektorze B2B w marketingu i firmach inwestycyjnych.

Współzałożyciel Joomla User Group Warszawa. Obecnie współpracuje z facebookowym fanpagem Mordor na Domaniewskiej oraz Metropolitan Investment S.A. w Warszawie, czynnie wspiera jeszcze kilka internetowych projektów.

Jest człowiekiem o dużym poczuciu humoru, dystansie do siebie, zakochanym w swojej rodzinie i uwielbiającym czas spędzony przy tworzeniu czegoś z głowy lub surfującym po internecie w godzinach całkowicie nieprzyzwoitych i nieistniejących. Ukończył także studia magisterskie na kierunku filozofia więc może stąd ciekawość do rzeczy nowych i niezbadanych.

Prezentacje

Mailing na dużą skalę z Joomla! i komponentem AcyMailing

Z prezentacji nauczysz się obsługi i tworzenia wysyłek mailowych za pomocą komponentu AcyMailing. Dowiesz się, jak tworzyć szablony mailingu oraz jak nie zostać spamerem. Poznasz zasady jak tworzyć treść mailingu i jak budować listę kontaktów.