Prelegenci

Piotr Kompowski

Piotr Kompowski

Copywriter, webwriter i zaklinacz treści. Właściciel firmy Texter 24 oraz copy piksel w Stukocie Pikseli. Ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe. Ze słowem, mediami, marketingiem i sprzedażą, a także komputerami ma do czynienia od końca lat 80-tych.

Były dziennikarz PRiTV oraz korespondent „Zapraszamy do 3-ki”. Prekursor kolarstwa górskiego w Polsce. Uprawia Aikido Kobayashi. Od niedawna pasjonat jazdy na rolkach.

Wzywany na pomoc, gdy trzeba wypełnić zawartością strony i sklepy internetowe. Zaczyna swoją pracę na etapie pracy koncepcyjnej albo reanimuje już uruchomione projekty. Dyscyplinuje niepokorne treści, tworzy nową zawartość „ab ovo”. Dba o to, żeby wizerunek marki nie skrył się przed klientami za zwojem pajęczyn.

Prezentacje

What You See is NOT What You Get czyli zarządzanie stronami widziane od zaplecza

WYSIWYG – ten skrót znają zapewne wszyscy, którzy mają związek z tworzeniem oraz zarządzaniem stronami internetowymi.

Czy na pewno to, co widzisz w edytorze CMS, jest tym, co za moment opublikujesz? Dlaczego redaktor stron internetowych powinien znać co najmniej podstawy HTML?

O pułapkach oraz różnych przygodach z CMS, problemach z CSS, znajdowaniu trupów w informatycznych szafach – czyli jak w praktyce wygląda zarządzanie stronami internetowymi, wstawianie oraz edycja treści, aktualizowanie i formatowanie z punktu widzenia copywritera.